Flampik odwodząca pieluszka flanelowa do szerokiego pieluszkowania jest stosowana profilaktycznie przy miernie nasilonej DYSPLAZJI STAWÓW BIODROWYCH. Odpowiednio ustawia ona główkę kości udowej względem panewki stawu biodrowego i powoduje ułożenie nóżek niemowlaka w optymalnej pozycji tzw. pozycji “ŻABKI”. Utrzymuje stawy biodrowe noworodka w pozycji symetrycznej. Jest to znany od pokoleń sposób, ale w nowym, praktycznym wydaniu. Szerokie pieluchowanie znały nasze mamy i babcie. Sposób ten jest stosowany przez wielu lekarzy ortopedów i położne. Doskonale zastępuje tradycyjnie stosowane pieluchy tetrowe.

Stworzyliśmy naszą pieluszkę po to, aby ułatwić szerokie pieluchowanie Waszych dzieci. Dzięki pieluszce zapewnicie prawidłowy rozwój bioderek Waszej pociechy. Będziecie przeciwdziałać dysplazji stawów biodrowych.

Pieluszka odznacza się starannością wykonania, bezpiecznymi certyfikowanymi komponentami, żywą kolorystyką i różnorodnością wzorów oraz rozmiarów. Wykonana jest z czystej bawełny-flaneli polskiego producenta, dzięki temu oddycha i jest bezpieczna dla skóry dziecka.

Możecie dopasować rozmiar pieluszki do rozwoju i wielkości swojego dziecka, wtedy najlepiej spełnia ona swoją funkcję. Uszyjemy każdą pieluszkę flanelową na specjalne zamówienie według wytycznych. Jak zmierzyć dziecko opisujemy w sekcji Nasze pieluszki – Pieluszkowy poradnik.

Pieluszka jest komfortowa zarówno dla dziecka jak i dla rodziców, jest na tyle miękka, żeby dziecku było w niej wygodnie, a jednocześnie ma tyle warstw, aby zmuszała dziecko do utrzymania prawidłowej pozycji. Jest łatwa w zakładaniu i doskonale spełnia swoje zadanie.

 

Zapraszamy do zakupów!

W razie pytań zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Na każde pytanie odpowiemy w ciągu 24 godzin.

KONTAKT Z NAMI 

Bubibaby Anna Curyło
ul. Tadeusza Brzozy 21/10
54-115 Wrocław
tel. 602 342 065
NIP: 894 248 19 66
e-mail: anna@bubibaby.pl

Nasz numer rachunku w mBanku

33 1140 2004 0000 3802 8195 4806

 

Do produkcji pieluszek flanelowych użyte są materiały najwyższej jakości.

Współpracujemy z polskimi producentami i importerami tkanin bawełnianych. Flanele posiadają certyfikaty włókiennicze. Dla osób zainteresowanych można je znaleźć w zakładce CERTYFIKATY. Materiały użyte do produkcji są mięciutkie i miłe w dotyku. Dobieramy je tak, żeby nie tylko były funkcjonalne, ale również miały niebanalny wygląd. Wzornictwo jest tak różne, że każdy znajdzie coś dla siebie i swojego maleństwa.

Jako mocowanie stosujemy rzepy najwyższej jakości firm: Velcro, Paiho i Alfatex. Cechują się one dużą wytrzymałością, trwałymi nieblaknącymi kolorami, odpornością na pranie i odpowiednio mocną siłą połączenia. Specjalna konstrukcja powoduje, że rzep nie traci wytrzymałości w wodzie.

Wszystko zszywamy mocnymi nićmi firmy FORBITEX w różnych kolorach, dobranych odpowiednio do koloru pieluszek.