POSIADAMY POZYTYWNE OPINIE LEKARZY ORTOPEDÓW

“O możliwości zakupu tzw. podwójnej pieluchy w internecie poinformowali mnie rodzice, którzy je chwalili. Jeśli rzeczywiście podwójna pielucha jest potrzebna, warto stosować ją odpowiednio. Produkty Bubibaby oceniam jako dobre. Zapewniają odpowiednie i bezpieczne odwiedzenie i zgięcie kończyn dolnych. Są jednocześnie wykonane z materiału na tyle elastycznego, że pozwalają uniknąć powikłań.”

Opinia lekarz Michał Trembacz
Centrum Medyczne Gabinet 2
al. Waląga 2 83-000 Pruszcz Gdański

“O Waszych pieluszkach dowiedziałem się od mamy, której zaleciłem szerokie pieluchowanie (badaniami USG bioderek zajmuję się od 2011r.). Pokazała mi Wasz produkt i uważam, że jest to idealne rozwiązanie dla stawów biodrowych ocenianych w badaniach USG jako typ IIA. Obserwuje pozytywne efekty w badaniach kontrolnych USG, więc będę na pewno polecać i polecam kolejnym mamom.”

Opinia lekarza: Remigiusz Staranowicz oraz pośrednio Sergiej Turowicz
specjalista w ortopedii i traumatologii
Szpitał Wojewódzki w Suwałkach Poradnia preluksacyjna

“Preluksacją zajmuję się od około sześciu lat. Razem z kolegą Sergiejem Turowiczem od dwóch lat prowadzimy poradnię preluksacyjną w szpitalu wojewódzkim w Suwałkach z umową z NFZ. Poza tym działamy w Suwałkach i okolicy prywatnie.

Stosowaliśmy wcześniej szerokie pieluchowanie pieluszkami tetrowymi i Frejką, ale tą ostatnią bez przekonania. W przypadku bardziej zaawansowanych zmian stosujemy szelki Pawlika. Po zapoznaniu się z Waszą pieluszką i pozytywnych ocenach rodziców i widocznych efektach działania w kolejnych badaniach USG zaczęliśmy zalecać Wasz produkt jako alternatywę dla szerokiego pieluchowania tetrą. Według mojej oceny nie zastąpi on jednak szelek Pawlika w cięższych postaciach rozwojowej dysplazji bioder.
Dziękuję za ofertę zniżki dla pacjentów. Na pewno zaproponujemy Wasz produkt w przypadku gdy będą tego wymagały wskazania medyczne.”